Adam, asistent každého security specialisty či manažera

Adam, asistent každého security specialisty či manažera
Popisek: Ilustrační obrázek
24 / 09 / 2019, 07:30

Asistent Adam umí mnoho věcí. Umí spolehlivě nahradit vrátného, chráním pracoviště i pracovníky. Online vyhodnocuji oprávněnost přístupu dle nastaveného datumu, funkce, času, osoby, pracoviště, role, střediska, absolvovaného školení BOZP či testu na přítomnost alkoholu.

Dobrý den,

jsem Adam, asistent každého security specialisty či manažera. Umím spolehlivě nahradit vrátného, chráním pracoviště i pracovníky. Online vyhodnocuji oprávněnost přístupu dle nastaveného datumu, funkce, času, osoby, pracoviště, role, střediska, absolvovaného školení BOZP či testu na přítomnost alkoholu.

Řídím pohyb osob v objektech podle úrovně jejich oprávnění. Hlídám pracoviště před pohybem osob v době zastřežení, aktivně vyzývám narušitele k opuštění prostoru, informuji pult centrální ochrany, poskytnu obsluze přístup k záznamu z kamery a reproduktoru, která s narušitelem či osobami v ohrožení může přímo komunikovat. Informuji o nezavřených dveřích, automaticky otevírám a zavírám závory, reguluji osvětlení, automaticky zastřežuji, vážím vozidla, pořizuji fotodokumentaci, eviduji pohyb nástrojů, vedu statistiky práce, docházku a mnoho dalších možností, zkrátka mé funkce jsou velmi obsáhlé.

Adam a závora

Umožňuji proškolení pracovníků přímo na terminálu při příchodu, generuji protokoly ze školení a zasílám je automaticky tam, kam si určíte. Každému zaměstnanci umožňuji online přístup k jeho osobním bezpečnostním předpisům, které si může kdykoliv opakovaně přečíst přímo ve svém mobilním telefonu.

Stejně tak to funguje s orientační dechovou zkouškou na alkohol. Každému pracovníkovi mohou být v rámci přístupů na jednotlivá režimová pracoviště přiděleny individuální podmínky alkoholtestu, po jehož absolvování vygeneruji detailní protokol, který zasílám kompetentní osobě. Osoby s pozitivní zkouškou alkoholu na pracoviště nevpustím.

Řeším i podporu požární bezpečnosti a všechny mé moduly poskytují dokonalou prevenci krizových situací. V případě vzniku bezpečnostního rizika ihned postupuji podle stanovených protokolů a informuji o událostech přítomné osoby prostřednictvím reproduktorů. Při propojení s přístupovými technologiemi okamžitě zabezpečím vstupy do rizikových oblastí, nebo vstupy uzavřu a zamezím tak pohybu pachatele a šíření dalšího nebezpečí do jiných budov či oblastí. Veškeré informace o událostech uchovám a zpětně je kdykoliv zobrazím oprávněné osobě.

Adamův displej

Bezpečnostní technik spolehlivě ví, kolik se pohybuje v objektu osob a samotní pracovníci mají online přehled o všech svých aktivitách. Můj systém lze aplikovat na jakýkoli obor podnikání či státní správu, ať je to výrobní podnik nebo nemocniční zařízení, nebo jakýkoliv měkký cíl.

Jsem samostatný pracovník, který nepotřebuje žádného kolegu. Výrazně pomáhám zaměstnancům i vedení společnosti k naplnění společných cílů a tam, kde veškeré dostupné systémy končí, já teprve začínám... Pracuji pro vás přesně tak, jak si řeknete, ve dne v noci. Dovolenou nepotřebuji a nemocenskou neznám, zkrátka 24/7/365. Nedělám chyby, sám přemýšlím a vyhodnocuji, pomáhám i zastávám práci mnoha kolegů. Se mnou bude vaše práce efektivnější.

PROJEKTOVÝ MANAŽER
Bc. Antonín Světnický
+420 770 146 004
adam@adamassistant.com

//adamassistant.com/

 

Tagy článku