Afgánský migrant se pokusil znásilnit zdravotní sestřičku v pražské nemocnici

Afgánský migrant se pokusil znásilnit zdravotní sestřičku v pražské nemocnici
Popisek: Ilustrační foto
03 / 11 / 2016, 18:00

Na infekčním oddělení v pražské nemocnici Na Bulovce se migrant z Afghánistánu pokusil znásilnit zdravotní sestřičku. K incidentu došlo v noci z neděle na pondělí, kdy byl pavilon téměř prázdný.

Mladý muž podle svědků zatáhl sestřičku do míst, kam na ně nebylo vidět, a začal ji osahávat. Na sex podle informací agentury Aktu.cz nedošlo, žena se dočkala pomoci dalších pracovníků. Informaci dnes zveřejnil server blesk.cz s tím, že dle Aktu.cz byl Afgánec v nemocnici za jedním z členů jeho rodiny, který tu je hospitalizovaný. 

„Přijali jsme oznámení, na základě kterého kriminalisté po prověření všech skutečností zahájili úkony trestního řízení pro podezření spáchání trestného činu znásilnění. Ještě téhož dne kriminalisté zadrželi podezřelého muže, kterého také obvinili. V současné době je v policejní cele, kde si vyčká na rozhodnutí soudu o vazbě,“ uvedla mluvčí Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy por. Mgr. Iveta Martínková.

Německá nemocnice najala bezpečnostní agenturu. Azylanti napadali zdravotní sestry

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.