Afghánský migrant na Silvestra sexuálně obtěžoval Švýcarku, dostal tvrdě naloženo

Afghánský migrant na Silvestra sexuálně obtěžoval Švýcarku, dostal tvrdě naloženo
03 / 01 / 2019, 08:30

20letý Afghánec na Silvestra sexuálně obtěžoval Švýcarku, když ji měl sahat na zadku. Žena si však jeho jednání nenechala líbit a vrátila mu ho i s úroky. O incidentu informoval server oe24.at.

21letá žena právě slavila 31. 12. příchod nového roku ve Vídni, když k ní kolem půl druhé v noci přistoupil mladý afghánský migrant a začal ji osahávat.

Žena však muže rázně zpacifikovala. Dostal od ní pohotově pěstí do obličeje a skončil se zlomeným nosem, z něhož krvácel. Musel být převezen do nemocnice, informuje server oe24.at

Muž měl podle serveru oe24.at obtěžovat i jiné ženy, kdy mu toto jednání ještě prošlo. Nikoliv však u mladé Švýcarky, která projevila duchapřítomnost a odvahu .  

 

Zdroj: oe24.at

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.