Afghánec se pokusil znásilnit šestnáctiletou Němku. Odmítla jeho nabídku k sňatku

Afghánec se pokusil znásilnit šestnáctiletou Němku. Odmítla jeho nabídku k sňatku
Popisek: Afgfhánec
21 / 06 / 2017, 18:30

Bavorská policie informovala o jednatřicetiletém muži z Afghánistánu, který se měl pokusit sexuálně napadnout šestnáctiletou dívku poté, co odmítla jeho nabídku k sňatku.

Dívka šla po ulici v pátek 9.6.2017 kolem 16h odpoledne v bavorském městě Wertingen, když kolem projížděl jednatřicetiletý občan Afghánistánu na kole. Ten se posléze otočil a dívku oslovil. 

Zpočátku se měl dívky zeptat na její věk a jméno. To mu však nestačilo a následně se dívky zeptal, zda by se za něj neprovdala, protože potřebuje německé doklady. To dívka odmítla a chtěla odejít. Muž jí však pronásledoval a dělal ji sexuální návrhy, dokonce si stáhl i kalhoty. To mu však stále nebylo dost a začal dívku osahávat na intimních partiích. Pokusil se potom zatáhnout do nedalekého křoví.

Díky vehementní obraně dívky, která útočníkovi několikrát vrazila loket do břicha, se  jí podařilo sexuální útok odrazit. Muž poté z místa činu utekl i díky tomu, že v blízkosti incidentu se pohybovala starší žena na kole, která Afgháínce viděla. 

Dívka se o šokujícím zážitku svěřila své matce až následující den, která to oznámila na policii. Na základě popisu útočníka se jej podařilo dopadnout a na muže byl vydán zatykač. Mladý Afghánec tak nakonec skončil ve vazbě. 

 

psali jsme:

Afghánský uprchlík znásilnil a zavraždil dceru vysokého unijního úředníka. Němečtí politici vyzývají veřejnost ke klidu

 

Zdroj: polizei.bayern.de

 

Autor: Filip Turč

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace