Afghánec uřízl manželce uši. Chtěla se s ním rozvést

Afghánec uřízl manželce uši. Chtěla se s ním rozvést
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Afghánec
02 / 02 / 2017, 11:00

Žárlivý Afghánec uřízl své ženě uši za to, že se s ním chtěla rozvést.

Afghánské městě Balch se stalo svědkem neobvyklého případu násilí, kdy muž svázal svou třiadvacetiletou manželku a následně jí uřízl ze žárlivosti obě uši. Po muži pátrá policie.

Podle ženy se k ní manžel choval žárlivě a majetnicky a nedovoloval jí navštěvovat ani rodiče, ani přátele. Zvláště mu vadilo, že se baví s cizími muži. Proto žena trvala na tom, že se s ním rozvede.To muž ale zřejmě neunesl a sáhl k neobvyklému ,,trestu". 

„Nic špatného jsem neprovedla. Nevím, proč mi to manžel udělal,“ řekl žena jménem Zarina BBC, která se ze svých zranění zotavuje v nemocnici. Muže si vzala před deseti lety, když jí bylo teprve 13 let. Vztahy se však postupně horšily a Zarina se s ním chtěla rozvést.

 

psali jsme:

Afghánské ženě byla uříznuta hlava za to, že šla nakupovat bez manžela

 

Zdroj: bbc.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.