Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii

Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: nůž
31 / 12 / 2016, 17:30

Dvaadvacetiletý migrant pobodal padesátiletou ženu jen proto, že četla z Bible v azylovém centru, kde útočník žil.

Migranta dovedlo k nepříčetnosti, když žena začala v azylovém domě v rakouském Timelkamu číst z Bible. Tam byla předtím pozvána, aby proběhla diskuse o Bibli.

Čtěte také: Když útočí ti ,,frustrovaní"..

Ženu před vážnými zraněními zachránil její robustní zimní plášť. Když slyšel útočník, jak žena čte nahlas z Bible, popadl nůž a vtrhl do kuchyně, kde žena právě stála. Snažil se útočit na vrchní část těla ženy.

Při výslechu migrant uvedl, že to byla z jeho strany přehnaná reakce, ale že trpí ,,osobními problémy". V současné době je umístěn ve vazbě a čeká na obvinění. 

nepřehlédněte:

Somálský migrant se pokusil znásilnit a okrást dvě ženy, sám skončil v kómatu

Ilegálny migrant sa vyhrážal Talianom v autobuse, musela zasiahnúť polícia

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace