Afghánský migrant brutálně zabil mladou ženu. Její děti se musely dívat

Afghánský migrant brutálně zabil mladou ženu. Její děti se musely dívat
Popisek: Afghánec
03 / 05 / 2017, 10:00

Před supermarketem v Horním Bavorsku zaútočil afghánský migrant na ženu, která zde nakupovala.

Brutální napadení ženy se stalo minulý týden týden před jedním supermarketem v bavorském městě Prien am Chiemsee.

psali jsme: Afghánský uprchlík znásilnil a zavraždil dceru vysokého unijního úředníka. Němečtí politici vyzývají veřejnost ke klidu

Když z něho osmatřicetiletá žena spolu s dvěma svými dětmi vyšla, napadl ji agresivní afghánský migrant nožem, přičemž ji jím několikrát probodl.

psali jsme: Afghánské ženě byla uříznuta hlava za to, že šla nakupovat bez manžela

Vše se stalo před zraky dvou dětí ve věku pěti a jedenácti let, které mladou ženu doprovázely. Oběť utrpěla v důsledku agresivního útoku těžké zranění, jemuž ještě týž večer podlehla. Podle serveru huffington.de zemřela v důsledku vykrvácení. Tuto informaci Informovala potvrdila i místní policie.

Útočník se z místa činu snažil utéct, ale byl přemožen kolemjdoucími lidmi, kteří hrůzný čin viděli. Potom zavolali policii, která devětadvacetiletého migranta zatkla.

Policie zatím nesdělila motiv útoku či další informace o útočníkovi. Vyšetřovatelé nyní zkoumají, v jakém vztahu byla žena a afghánský migrant.

 psali jsme:

Uprchlík z Afgánistánu napadl sekyrou cestující v německém vlaku

 

Zdroj: huffingtonpost.de

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace