Kladivo na cyklistu: Afghánský migrant útočil v Hamburku, do vězení ale nepůjde

Kladivo na cyklistu: Afghánský migrant útočil v Hamburku, do vězení ale nepůjde
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: útočník s kladivem
29 / 03 / 2017, 12:00

Afghánský migrant napadl cyklistu kladivem v německém Hamburku.

Minulý týden byl bezdůvodně napaden devětapadesátiletý cyklista afghánským migrantem, který k útoku použil kladivo. Podle napadeného mu útočník mířil kladivem na hlavu.

I když byl cyklista po útoku otřesen, byl schopen ujet a zalarmovat policii. Potom musel být se zraněními hlavy hospitalizován. Policie jedenatřicetiletého útočníka, který přišel do Německa z Afghánistánui zakrátko po napadení dopadla v jeho bytě, když měl ještě na sobě oblečení od krve. Policisté také našli kladivo, kterým chtěl cyklistu usmrtit.

Čtěte také: VIDEO: Šílenec na nádraží v Düsseldorfu sekal do lidí sekyrou, několik z nich vážně zranil

Afghánec však neputoval na policii, ale do záchytného střediska. Podle policie je s největší pravděpodobností duševně nemocný a v době útoku na cyklistu nebyl příčetný.

Útok se stal necelé tři týdny potom, co muž se sekyrou zranil na nádraží v Düssseldorfu sedm lidí. toho policie též označila za duševně nemocného.

 

psali jsme:

Uprchlík z Afgánistánu napadl sekyrou cestující v německém vlaku

 

Zdroj: express.co.uk

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace