Afričtí migranti brutálně znásilnili dívku, jejímu příteli trvale poškodili mozek. U soudu pak dostali směšné tresty

Afričtí migranti brutálně znásilnili dívku, jejímu příteli trvale poškodili mozek. U soudu pak dostali směšné tresty
Autor: flickr.com|Popisek: znásilnění
18 / 04 / 2017, 10:00

Otřesný případ znásilnění a ublížení na zdraví řešil švédský soud.

Soud ve Švédsku projednával zvlášť závažný případ znásilnění mladé dívky africkými migranty ve věku 19 a 21 let, kteří jejímu příteli při následném fyzickém napadení natrvalo poškodili mozek.

Se dvěma agresivními migranty z Libérie a Keni se dívka seznámila na party ve švédském městě Kista, kde byl přítomen ještě její přítel a dvě další dívky. Místo očekávané zábavy se však večírek zvrhl v hrůzu, v níž šlo o život. Migranti místo vděku za pohostinnost dívku začali sexuálně obtěžovat, posléze ji napadli a znásilnili. další mladou ženu pak jeden z nich škrtil a pak ,,odhodil" na podlahu.

Příteli znásilněné dívky pak nejprve nastříkali pepřový sprej do obličeje a  brutálně zkopali, až mu trvale poškodili mozek. Muž utrpěl krvácení do mozku, otevřené zlomeniny, řadu modřin a musel být v kritickém stavu převezen do nemocnice. Migranti si vše navíc natáčeli na mobilní telefon a sdíleli na sociálních sítích.

U soudu za toto hrůzné divadlo vyfasovali 2,5, respektive 3 roky. Keňský migrant dostal nízký trest i přesto, že se již předtím dopustil jednoho znásilnění. Tresty si odsedí ve Švédsku, ani jeden z nich nebude deportován zpět do Afriky.

 

psali jsme:

Čtrnáctiletý muslim ve Švédsku znásilnil spolužačku. Ředitel školy: Ve škole smí zůstat, sám je ,,oběť"

 

Zdroj: liveleak.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace