Agent 007 zastaven na letišti s loveckým nožem v kufru

Agent 007 zastaven na letišti s loveckým nožem v kufru
Popisek: Die Another day
05 / 08 / 2015, 10:45

Pierce Brosnan byl zastaven bezpečnostními úředníky letiště, když se snažil pronést na palubu letadla nůž.

Hvězdný herec filmů o agentu 007 s povolením zabíjet, byl zastaven agenty Transportation Security Administration na mezinárodním letišti Burlington ve Vermontu s deseti palcovým loveckým nožem v příručním zavazadle.

Místní policejní oddělení sdělilo, že Brosnanovi bylo dovoleno pokračovat v cestě po vyřešení problému. Herec byl údajně v rozpacích a zlobil se, když mu nůž agenti zabavili.

Brosnan hrál ve dvou bondovkách - GoldenEye a Die Another Day.

Pravidla TSA říkají, že ostré předměty, jako jsou nožea nůžky delší než 4 palce musí být uloženy v odbaveném zavazadle.

Herec se zatím k incidentu nevyjádřil.

Zdroj: BBC

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace