Agresivní Senegalec se pokusil znásilnit ženu. Ta se mu ubránila

Agresivní Senegalec se pokusil znásilnit ženu. Ta se mu ubránila
Autor: flickr.com (CC BY-ND 2.0) |Popisek: Senegalec
06 / 06 / 2017, 18:00

V noci na neděli 28. května se pokusil třiatřicetiletý Senegalec znásilnit čtyřicetiletou ženu. K činu došlo ve městě Lörrach ležícího na jihovýchodě Německa u hranic se Švýcarskem.

Mladý Senegalec měl kolem čtvrté hodiny ranní sexuálně napadnout ženu, která šla pěšky parkem. Muž ji sledoval a posléze na ni činil sexuální nátlak.

Žena se však proti útoku Senegalce vehementně bránila a křikem o pomoc dokázala připoutat pozornost několika lidí, kteří přivolali pomoc. Muž byl na základě několika všímavých obyvatel dopaden policíí v blízkosti místa činu. Příslušný soud pak na muže kvůli podezření z pokusu o znásilnění uvalil vazbu.

Ta tento čin vyšetřuje jako pokus o znásilnění.. Muž měl být podle popisu policie tmavé pleti a svalnaté postavy. V současnosti probíhá vyšetřování a policie žádá veřejnost o pomoc. Je totiž pravděpodobné, že muž má nasvědomí více podobných činů zaměřených na sexuální násilí. 

Další informace, tedy např. zda podezřelý se na území Německa pohybuje legálně, nebo zda se jedná o osobu se statusem uprchlíka, policie neuveřejnila.

 

Autor: Filip Turč

 

psali jsme:

Ghanský migrant s mačetou znásilnil dívku. Její přítel se musel dívat

 

Zdroj: presseportal.de

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace