Agresivní syrský migrant narušil svatbu v kostele a zničil svatební dekoraci. Křičel přitom Alláhu Akbar!

Agresivní syrský migrant narušil svatbu v kostele a zničil svatební dekoraci. Křičel přitom Alláhu Akbar!
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: migranti
26 / 10 / 2016, 18:30

90 hostů v německém Duisburgu bylo svědkem incidentu, když třiadvacetiletý migrant narušil svatební obřad a ničil zde zařízení, které bylo se svatbou spojené.

Novomanželský pár si zřejmě svůj svatební den představoval úplně jinak. Ženich, pětatřicetiletý Marcel Lohbeck popsal, jak se celá událost odehrála.

Podle něho přišel Syřan, který měl na sobě klobouk a silný svetr, přišel na začátku svatebního obřadu do kostela a sedl si na zadní lavici. Po nějaké chvíli se zvedl a začal se procházet kolem svíček, když podle Lohbecka propukl ve smích, přičemž hladil sochu Panny Marie. Přitom mluvil části anglicky a zčásti arabsky.

Lohbeck vypověděl, že potom přišla na řadu ,,destruktivní" fáze Syřanova ,,vystoupení", protože najednou začal ničit květinovou výzdobu a stále křičel Alláhu Akbar!

Vzápětí byla zavolána na agresivního muže policie a snažila se jej vyvést z kostela ven, což muž dlouho odmítal. Došlo tak k fyzické potyčce s policisty, kteří se snažili ,,traumatizovaného" muže, jak jej popsali, uklidnit. Po ošetření byl Syřan převezen na psychiatrickou kliniku.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.