Agresor napadl v Liberci dvě ženy, jedna zemřela

Agresor napadl v Liberci dvě ženy, jedna zemřela
Autor fotografie: Kevin.B – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0/ Wikipedia|Popisek: Ilustračný obrázok
14 / 08 / 2017, 13:45

Liberec - V Liberci ráno zemřela násilnou smrtí dvaašedesátiletá žena a jednačtyřicetiletá utrpěla zranění. Podezřelým z jejich napadení je dvaačtyřicetiletý druh mladší ženy, který spáchal sebevraždu.

ČTK o tom informovala krajská mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Tragická událost se stala v rodinném domě. Pomoc přivolala před 8:00 mladší žena s tím, že její druh ohrožuje nožem své okolí. "Ženě se podařilo z domu uniknout," uvedla Suchánková. Případ podle ní prošetřují kriminalisté pro podezření z vraždy.

Starší žena zemřela na následky řezných ran, záchranáři ji nalezli před domem. "Naši lékaři ženu několik desítek minut resuscitovali, lékař ale nakonec konstatoval úmrtí," uvedl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Mladší z žen v ohrožení života není. "Má četné pohmožděniny po celém těle," řekl mluvčí záchranné služby.

Muže, který je podezřelý z napadení obou žen, nalezli policisté oběšeného uvnitř domu. "I jeho zdravotníci naší další posádky neúspěšně resuscitovali," dodal Georgiev.

Obdobný případ vyšetřují kriminalisté od víkendu v sousedním hradeckém kraji. V rodinném domě v Lázních Bělohrad na Jičínsku násilnou smrtí zemřely dvě ženy a dítě. Policie na místě zadržela podezřelého, který byl partnerem mladší z žen a byl pod vlivem drog.

Zdroj: ČTK

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.