Aktualizovaná verze aplikace iPOLiS Mobile od Samsungu

Aktualizovaná verze aplikace iPOLiS Mobile od Samsungu
Autor fotografie: Samsung Techwin Europe|Popisek: aplikace iPOLiS Mobile od Samsungu
12 / 10 / 2015, 17:00

Nejnovější verze aplikace iPOLiS Mobile od Samsungu je nyní vybavena řadou nových funkcí, které dále usnadňují vzdálený přístup k živým přenosům v HD rozlišení pomocí smartphonů a tabletů a zabraňují neoprávněnému přístupu k důvěrným informacím.

iPOLiS Mobile verze 2.6 umožňuje přímé vzdálené monitorování většího počtu HD kamer instalovaných na různých místech a nevyžaduje přístup prostřednictvím nahrávacího zařízení.

„Aplikace iPOLiS Mobile je bezpečná, nicméně jsme se snažili i o to, aby byla maximálně přívětivá z uživatelského hlediska. Proto přibyla i funkce Oblíbené,“ vysvětlil Tim Biddulph, vedoucí produktový manažer společnostiSamsung Techwin Europe. „Je to funkce, která patrně bude v oblibě u bezpečnostního personálu odpovědného za velký počet různých míst. Manažeři odpovědní za předcházení ztrátám si mohou mezi oblíbené zařadit ty kamery v prodejnách, na které především chtějí zaměřit svoji pozornost.“

PTZ ovládání

iPOLiS Mobile verze 2.6 podporuje i přenos zvuku a je plně kompatibilní se všemi síťovými kamerami a dome kamerami od Samsungu, včetně modelů s PTZ ovládáním.

Kromě živého monitorování záběrů pořizovaných kamerami umožní iPOLiS Mobile verze 2.6 oprávněným uživatelů i přístup k SD kartám a digitálním a síťovým videorekordérům. Díky tomu lze vyhledávat a přehrávat i již uložené záznamy s incidenty. Možnost zobrazit oblíbenou kameru a profily digitálních a síťových videorekordérů zajišťuje uživatelům snadný přechod od sledování živého přenosu k uloženým záznamům pořízeným jednotlivými kamerami a rekordéry.

Aplikaci lze zdarma stáhnout z webových obchodů iTunes a Android. Její nastavení netrvá ani minutu. Automatická detekce usnadňuje vyhledávání nových zařízení a uživatelé mohou vzápětí prostřednictvím bezdrátového připojení a 3G a 4G sítí sledovat video přenášené z vybraných kamer. 

Společnost Samsung Techwin Europe kontaktujete i prostřednictvím sociálních sítí:

Twitter: @SamsungTechEu
YouTube: /SamsungTechwinEurope
Facebook: /SamsungTechwinEurope

Tagy článku