Poslanci projednávají novelu azylového zákona. A na stole mají petici proti kvótám.

Poslanci projednávají novelu azylového zákona. A na stole mají petici proti kvótám.
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Zasedání 17. schůze výboru pro bezpečnost
10 / 06 / 2015, 09:45

Poslancům byly předány petiční archy Petice proti povinným imigračním kvótám.

Dnes od 9:30 hodin zahájili poslanci výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny PČR mimo jiné projednávání návrhu novely tzv. azylového zákona, který se přímo týká i problematiky imigrantů. 

Jednání výboru je přítomen i Doc. Mgr. Martin Konvička, PhD. z  iniciativy "Islám v ČR nechceme".

O vládním návrhu jsme psali v našem článku "Budou mít uprchlíci v Česku nová práva? Ochránci lidských práv chtějí ještě víc"

ČR musí přijmout evropská pravidla pro azylanty. Ministerstvo vnitra předložilo návrh novely především kvůli souvisejícím normám Evropské unie, které jsou součástí budování tzv. společného evropského azylového systému. 

Poslanci obdrželi všechny podpisové archy Petice proti povinným imigračním kvótám

Petice IVČRN

Jednání výboru je přítomen i ministr vnitra pan Milan Chovanec

Jednání výboru pro bezpečnost

Program jednání výboru.

 Přečtěte si prohlášení poslanců bezpečnostního výboru i pana docenta Konvička v článku "Docent Konvička: "Musíme odmítnout nátlak Evropské komise na přerozdělování uprchlíků"

Autor: redakce

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace