Aktuální stav fronty na východě Ukrajiny k 31. lednu 2015

Aktuální stav fronty na východě Ukrajiny k 31. lednu 2015
31 / 01 / 2015, 22:30

Těžké ostřelování Doněcku nadále pokračuje. Civilní ztráty v důsledku ostřelování jsou hlášeny po obě strany fronty. V oblasti města Džerzinsk vedou protiútok prokyjevské ozbrojené síly. V oblasti Debalceva se uzavírá, ale podle všeho ještě není uzavřeno obklíčení ukrajinských sil proruskými separatisty. Obě strany konfliktu si přičítají dobytí obce Novogrigorijevka.

Zde je stav fronty dle Kyjevského štábu ATO – „antiteroristické operace“ na východě Ukrajiny:

  

Zde je video-souhrn ze strany proruských separatistů:

 Zde je aktuální mapa znázorňující boje na východě Ukrajiny pohledem separatistů:

A zde je jiná mapa proruských blogerů, znázorňující nejenom údajný postup separatistů, ale i oblasti, kde je vedena proruská „partizánská válka“:

Jak potvrzuje tento čerstvý záznam separatistů, v okolí doněckého letiště se nadále vedou boje: 

Tento záznam, který se právě objevil na portálu YouTube, má dokládat, že Kyjev stahuje do oblasti bojů nové rezervy:

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace