Alarmující zpráva z Německa: Kriminalita páchaná migranty se v roce 2016 zvýšila o padesát procent

Alarmující zpráva z Německa: Kriminalita páchaná migranty se v roce 2016 zvýšila o padesát procent
Popisek: migranti
28 / 04 / 2017, 10:00

Kriminalita migrantů za poslední rok v Německu výrazně narostla.

Podle ministerstva vnitra vzrostla kriminalita z řad migrantů žijících v Německu o 52,7%. Prohlásil to ministr vnitra Thomas de Maizière.

Ministerstvo vnitra uvedlo, že policie stíhala v roce 2016 celkem 174 000 migrantů. Zločiny či trestné činy, které souvisely s islamismem vzrostly o 13,7%, řekl ke statistice de Maizière. Ten současně varoval, že zločiny spáchané migranty za poslední rok ,,neúměrně vzrostla".

Německý ministr vnitra také informoval, že migranti mohli v 8,6% případů za všechny zločiny spáchané loňský rok, zatímco v roce 2015 jejich podíl na celkové zločinnosti činil 5,7%.

Podle de Maizièra může být příčinou tak velké kriminality ze strany migrantů jejich nevyhovující bydlení. Mnozí z nich bydlí v provizorních přístřešcích nebo sdílí přeplněné místnosti.Migranti tak útočí na azylové domy, které se jim zdají nevyhovující. De Maizière k tomu uvedl, že počet útoků na tyto domy se nepatrně snížil proti roku 2015. Loni bylo spácháno 995 útoků na azylové domy či zařízení, zatímco v roce 2015 to bylo 1031.

Do Německa dorazilo v posledních dvou letech přes milion migrantů, hlavně z Blízkého východu a Afriky.

 

psali jsme:

O čem se nesmí mluvit? O kriminalitě imigrantů ve Švédsku. Integrace přistěhovalců je jedno velké fiasko

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace