Albánský migrant odsouzen na 18 let za vraždu mladého Poláka

Albánský migrant odsouzen na 18 let za vraždu mladého Poláka
Autor: HUMBERSIDE POLICE|Popisek: Mateusz Szleper
05 / 10 / 2016, 11:00

Albánskému migrantovi Agustinu Sulovi byl předtím Velkou Británií udělen azyl.

Sula zavraždil jedenadvacetiletého Poláka Mateusze Szlepera v únoru tohoto roku v britském městě Hull. Vraždě předcházela slovní a následná fyzická konfrontace. Krátce nato Sula ubodal Szlepera k smrti.

Agustin Sula

I když byl Sula již před vraždou na seznamu Interpolu, který po něm intenzivně pátral, byl mu Velkou Británií udělen azyl potom, co utekl z Albánie. Tam již měl za sebou pestrou kriminální minulost.

V úterý jej poslal soudce na 18 let do vězení za ,,násilnou a krutou" vraždu mladého Poláka, který byl navíc otcem malého dítěte. Bratr vraha Ermal Sula byl odsouzen na čtyři roky odnětí svobody za napomáhání k vraždě.

 

 

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk, foto: HUMBERSIDE POLICE

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace