Americké drony zaútočily v oblasti ovládané Rusy

Americké drony zaútočily v oblasti ovládané Rusy
Autor fotografie: US Air Force|Popisek: Ilustrační foto amerických dronů
13 / 12 / 2015, 07:45

Na sociálních sítích se včera objevily snímky ozbrojených amerických dronů z oblastí, které jsou ovládané ruským kontingentem a v místech, kde není hlášen pobyt IS.

Zaútočily tedy drony na pozice Al-Nusry, nebo Al-Kajdu? Několik snímků ukazuje stroje s podvěšenými střelami Hellfire, a při návratu bylo jasně vidět, že svůj náklad někde drony odpálily.

Americké drony se ve velkém množství pohybují nad oblastmi Idlib a Latakia.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace