''Americký ISIS bojovník'' zverejňuje videá, na ktorých chváli masaker v Orlande

''Americký ISIS bojovník'' zverejňuje videá, na ktorých chváli masaker v Orlande
Autor: Twitter
21 / 06 / 2016, 12:00

Muž identifikovaný ako americký bojovník islamského štátu, zverejnil mrazivé videá na ktorých chváli streľbu v nočnom klube v Orlande. Tento masaker sa odohral pred týždňom, a vyžiadal si 49 životov.

Video natočil údajne sympatizant islamského štátu Omar Mateen. Omar je americký občan afganského pôvodu.

Zdroj: mirror.co.uk

Vládne úrady stále hovoria, že neexistuje žiadny dôkaz, že islamský štát stál za útokom alebo pomáhal tento útok organizovať.

Omar Mateen vyhlásil:

''Alah potrestal mojich nepriateľov...''

Mateen okrem chváli na streľbu v Orlande, hovoril aj o ''prekvapení'' na futbalovom turnaji Euro 2016.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace