Americký kongresman volá po sesazení Trumpa. Zlynčujeme tě a potom oběsíme, hrozí mu prezidentovi příznivci

Americký kongresman volá po sesazení Trumpa. Zlynčujeme tě a potom oběsíme, hrozí mu prezidentovi příznivci
Autor: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Al Green
26 / 05 / 2017, 10:00

Texaský kongresman Al Green si pěkně ,,zavařil".

Green totiž volá po impeachmentu, procesu odvolání amerického prezidenta, protože se domnívá, že ,,nesmyslným" vyhozením šéfa FBI Jamese Comeyho spáchal čin, za nějž je možno zahájit proces impeachmentu, tedy odvolání amerického prezidenta. Kromě toho se Green domnívá, že Trump není způsobilý vykonávat tuto funkci.

,,Prezident Trump nestojí nad zákony. Spáchal čin ,,hodný" impeachmentu a musí být proto obžalován," napsal Green v prohlášení, v němž zdůvodňuje svou snahu Trumpa sesadit z prezidentské funkce.

Krátce potom se stal terčem nenávistných, rasistických urážek a je mu vyhrožováno smrtí. Green obdržel dvě nahrávky, na nichž jsou hrubé rasistické urážky, hrozby lynčem i oběšením ,,vzpurného" kongresmana.

,,Nevybočíme z toho, co si myslíme, že je správná věc, to znamená zahájit proces impeachmentu s prezidentem Trumpem," řekl Green minulý týden na shromáždění v Houstonu. dodal, že se nedá zastrašit žádnými hrozbami, které ho mohou zastavit, a ve své snaze prosadit impeachment bude pokračovat dál.

Green je prvním členem Kongresu, který volá po sesazení prezidenta Trumpa. Poslední proces impeachmentu se konal s prezidentem Billem Clintonem v roce 1998 kvůli aféře se stážistkou Monikou Lewinskou. Clinton tehdy impeachment ,,přežil" i přes zjevné lži v této velmi sledované kauze.

 

psali jsme:

Renomovaní američtí psychiatři varují: ,,Paranoidní" Donald Trump je hrozbou pro bezpečnost lidí

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace