Americký kongresman: Pronásledujte a zabíjejte islamistické radikály!

Americký kongresman: Pronásledujte a zabíjejte islamistické radikály!
Popisek: muslimové
08 / 06 / 2017, 10:00

Louisianský kongresman se s islamistickými radikály ,,nemaže".

Louisianský kongresman Clay Higgins vyzývá k tomu, aby křesťanská komunita dopadala a zabíjela kohokoliv, kdo je podezřelý z toho, že je islamistickým radikálem. Svou výzvu zveřejnil na Facebooku jako reakci na sobotní teroristický útok v Londýně, při němž zahynulo sedm lidí a 48 lidí bylo zraněno.

,,Svobodný svět, všichni křesťan jsou ve válce s islamistickou hrůzou," postoval Higgins na svém Facebooku. ,,Žádný islamistický radikál nesmí dostat ani metr prostoru. Jejich plánovaný vstup na americkou půdu musí být okamžitě zamítnut. Každé myslitelné opatření má být použito k jejich dopadnutí. Pronásledujte je, identifikujte je a zabíjejte je. Zabíjejte je všechny pro dobro všech," stojí dále v Higginsově výzvě.

Kongresman pak ještě zdůrazňuje, že země, který ukrývá tato ,,neznabožská zvířata", by neměla vidět od USA ani dolar.

Higginsova výzva se okamžitě stala velmi diskutovaným tématem na Facebooku. Od svého zvěřejnění už má 1 800 sdílení a více než 2 500 komentářů. Ty jsou ale většinou k Higginsovi kritické, když poukazují na fakt, že svérázný kongresman není lepší než teroristé. Někteří jej podezřívají z podněcování nenávisti proti islámu, což však Higgins odmítá. Podle něho neměla být jeho výzva interpetována protiislámsky.

 

psali jsme:

VIDEO: Jsi prase a kus ho.na, ať tě Alláh prokleje! Křičel ,,radikální" muslim na toho ,,umírněného"

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.