Americký vojenský vrtulník Sikorsky CH-53 Sea Stallion se zřítil v Japonsku

Americký vojenský vrtulník Sikorsky CH-53 Sea Stallion se zřítil v Japonsku
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Sikorsky CH-53 Sea Stallion
11 / 10 / 2017, 12:00

Americký vojenský vrtulník Sikorsky CH-53 Sea Stallion se zřítil v japonské vesnici Takae v okinawské prefektuře.

/AKTUALIZOVÁNO/  Server RT.com uvedl, že stroj se ztratil v blízkosti cvičiště v jedné z japonských vesnic. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Místní policie nyní vyšetřuje příčinu nehody, kterou nejspíš bude technická závada stroje.

 

Podle serveru RT.com nejsou hlášeny žádné oběti na životech. Příčina zřícení amerického vrtulníku je zatím neznámá. Místní policie byla poslána k místě nehody.

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace