Anonymous se zastali Palestinců a vyhrožují Izraeli: způsobíme elektronický holocaust

Anonymous se zastali Palestinců a vyhrožují Izraeli: způsobíme elektronický holocaust
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Ilustrační foto
01 / 04 / 2015, 12:30

Anonymous zveřejnili video, ve kterém Izraeli hrozí elektronickým holocaustem.

"Všechno, co vidíme, je jen nepřetržitá agrese, bombardování, zabíjení a únosy palestinského lidu, stejně jako poslední válka v pásmu Gazy v roce 2014." Anonymous tvrdí, že nebudou stát stranou jako ostatní země a budou reagovat na "ohavné zločiny proti lidskosti".

Anonymous plánují na 7. dubna rozsáhlý kybernetický útok, který má ochromit izraelské oficiální weby. Vymázání Izraele z internetové mapy má být odplatou za údajné válečné zločiny na palestinských civilistech, které izraelská armáda spáchala v Palestině.

Anonymous mluví k mladým Palestincům a říkají, aby se nevzdávali. ,, Jste symbolem svobody, vzdoru a naděje: jsme s vámi a nikdy vás nepřestaneme bránit,“  a dodávají, že budou pokračovat v útocích na ,,pomatené“ sionisty v čele s premiérem Netanjahuem dokud nebude palestinský národ svobodný.


Naposledy o sobě dali vědět Anonymous letos v březnu, kdy skupina z Dánska zveřejnila na YouTube svoje čtyřminutové video, jako reakci na dva teroristické útoky v Kodani , a s tím související snahu dánské vlády omezit práva občanů pod záminkou "boje proti terorismu". ("Anonymous varují před omezováním našich práv: Nebojte se, chraňte svoji svobodu!")

Zdroj: independent.co.ukecho24.cz

Psali jsme také:

Anonymous varují před omezováním našich práv: Nebojte se, chraňte svoji svobodu!

Válka hackerů - Anonymous bojují proti islámistům. A mají úspěch.

Válka hackerů - Anonymous proti islámistům

 

Tagy článku