Apple onedlho dokončí komplex ''kozmickej lode''

Apple onedlho dokončí komplex ''kozmickej lode''
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
18 / 12 / 2016, 13:00

Vychutnajte si tieto ohromujúce zábery z výstavby Apple Campus 2, v Kalifornii.

Toto nové letecké video ukazuje šesť mesiacov progresie pri výstavbe nového komplexu Apple. Komplex má pripomínať kozmickú loď.

Zábery z roku 2014.

Komplex Apple Campus 2 je vo výstavbe už tri roky. Jeho dokončenie je naplánované na začiatok roka 2017. Tento komplex navrhol preslávený architekt Norman Foster.

Oficiálne video Apple Campus 2

V tejto ''kozmickej lodi''¨má pracovať viacej ako 13 000 zamestnancov Apple, vďaka tomu sa to bude jedna z najväčších kancelárskych budov na svete. Zamestnanci tú budu mat k dispozícii aj bežecké dráhy či turistické chodníky, celý komplex bude obklopený množstvom stromov.

Zdroj: Rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace