Apple připravuje svoje mapy i autonomní vozidlo

Apple připravuje svoje mapy i autonomní vozidlo
Autor: YouTube|Popisek: Prototyp autonomního vozidla
11 / 06 / 2015, 11:15

Projekt Titan od Applu - příprava na autonomní vozidla.

V rámci tzv. projektu Titan testuje Apple svoje robotické vozidlo, prozatím bylo k vidění v Detroitu. Apple se zařazuje svým projektem autonomního vozidla k gigantům jako je Google nebo Daimler. Podle  Wall Street Journal  plánuje Apple vývoz čistě elektrického minivanu a chce konkurovat přicházejícícmu Modelu X od firmy Tesla .

Autonomní auta od Google vyjíždí na testovací jízdy v běžném provozu

Současně Apple nasadil  v červnu několik vozidel Dodge Caravan osazeným kamerovým vybavením LiDAR na silnice třinácti amerických států, části Velké Británie a Irska.  Firma evidentně vyvíjí vlastní verze Street View jako má Google.

Zdroj: YouTube, autobild.de, 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace