Arabové se Putinových hrozeb nebojí

Arabové se Putinových hrozeb nebojí
Autor: Oficiální stránka prezidenta Ukrajiny|Popisek: Petro Porošenko
25 / 02 / 2015, 17:45

Prezident Ukrajiny Petro Porošenko dohodl dodávky zbraní pro Ukrajinu od Spojených arabských emirátů.

Na své facebookové stránce to oznámil poradce ministra vnitra Ukrajiny, Anton Geraščenko.

Podle něj bylo dosaženo dohody v průběhu setkání ukrajinského prezidenta a vrchního velitele armády Spojených arabských emirátů, korunního prince Mohammeda Al Nahyan. Rozhovory se konaly v hlavním městě Abu Dhabi, kde Porošenko navštívil mezinárodní výstavu zbraní IDEX-2015.

Podle Geraščenka dohodnutý objem dodávek zbraní nebude zveřejněn.

"Arabové, na rozdíl od Evropanů a Američanů se nebojí hrozeb Putina, o třetí světové válce v případě dodávek zbraní a vojenské techniky Ukrajině. Už dvakrát snížili cenu ropy což má vliv na Rusko, tohle bude jejich další malá pomsta Putinovi," dodal poradce ministra vnitra.

Zdroj: lenta.ru 

Psali jsme také:

Debalcevo: rozmetaná kolona Ukrajinců na ústupu a bohaté trofeje separatistů

Debalcevo padlo, ukrajinské jednotky se stahují

Lídr proruských separatistů Zacharčenko byl právě raněn v Debalcovo

Ukrajina: boje o Debalcevo pokračují

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace