Argentinec bránil svou ženu proti útočníkům katanou

Argentinec bránil svou ženu proti útočníkům katanou
Autor: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační obrázek
15 / 04 / 2015, 11:15

Starší muž a jeho žena byli napadeni u sebe doma v argentinské provincii Cordoba. Co následovalo, si asi lupiči nepředstavovali ani v nejhorších snech.

Muž, aby ochránil svou ženu, popadl dekorační japonskou katanu a vrhnul se na čtyři útočníky, které posekal. Zděšení a krvácející útočníci nasedli do svého Peugeotu a vyrazili pryč, řidič ale po krátké době naboural a zkrvavené útočníky zatkla policie. Další byl zatčen poté, co se objevil v nemocnici s rukou rozseklou až k předloktí.

Nezbývá než věřit, že na rozdíl od České republiky nebude muž bránící svou ženu a svůj domov zavřen za ublížení grázlům.

Zdroj: LiveLeak

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace