Arogantní saúdský princ dostal od policie ,,ruční" lekci, na kterou jen tak nezapomene

Arogantní saúdský princ dostal od policie ,,ruční&quote; lekci, na kterou jen tak nezapomene
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: saúdský princ
16 / 03 / 2017, 10:00

Saúdský princ Khalid ben Sultan zřejmě nikdy nezapomene na New York, kde špatně parkoval.

Ten ale policisty úplně ignoroval a chystal se jim ujet. Ti ho ale vytáhli z luxusního vozu, udělili mu řádnou ,,ruční" lekci a posléze zpacifikovali.

související: Saúdská Arábie odsoudila muže k desetiletému vězení za to, že je ateista. Navíc jej potrestala 2000 ranami bičem

 

Zdroj: youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.