Austrálčan prišiel do McDonaldu vrtuľníkom, porušil zákon?

Austrálčan prišiel do McDonaldu vrtuľníkom, porušil zákon?
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
21 / 05 / 2017, 13:15

Neobvyklí pohľad sa naskytol zákazníkom a pracovníkom pobočky McDonald v Sydney.

Austrálčan mal pravdepodobne naponáhlo, tak prišiel do rýchleho občerstvenia vrtuľníkom. Televízny kanál 9NEWS informuje, že zákazník pravdepodobne porušil zákon.

Televízny kanál informuje, že táto netradičná príhoda sa odohrala jednej zo štvrtí na severo-západe Sydney. Pilot vystúpil z vrtuľníka, vzal si jedlo a odišiel. Ak však nemal povolenie na pristátie od majiteľa, tak porušil zákon, informuje Úrad pre bezpečnosť civilného letectva Austrálie (CASA).

Jeho ''nákup'' však ešte môže mať dohru. CASA aktuálne vykonáva vyšetrovanie ohľadom tohto na prvý pohľad nevinného incidentu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.