Automatizace vjezdové brány pomocí kamery Camplus

Automatizace vjezdové brány pomocí kamery Camplus
31 / 08 / 2016, 00:15

Hledáte jedno zařízení, které dokáže obsloužit příjezdovou i odjezdovou bránu do areálu? Právě jste ho našli.

Kamera ITC237-PW1A-IRZ je pro tento účel přímo stvořená. Při návrhu se počítalo s využitím pro dva jízdní pruhy. Kamera dokáže v rámci jednoho záběru obsloužit jak přijíždějící, tak i odjíždějící vozidla. Je zřejmé, že s využitím kamery Camplus lze snadno ušetřit na pořízení materiálu i na montážních pracích.

Full HD rozlišení poskytuje potřebný detail pro snadné rozpoznání registrační značky vozidla. Obraz lze standardně zaznamenávat na síťový video rekordér (NVR). Kamera odesílá tři video streamy, které napomáhají k úspoře datových toků, ale i výkonu zobrazovacích zařízení.

Hlavní výhodou řešení přístupu pro auta přes autonomní kameru je fakt, že i při ztrátě konektivity kamera nadále vykonává svou práci. Veškerá logika a informace white listu o vozidlech, které mají volný vjezd, jsou uložené přímo v paměti kamery.

Bohatá je i výbava vstupních a výstupních portů kamery. Lze přenášet obousměrné audio, které dává možnost obsluze komunikovat s návštěvníky. Dva alarmové vstupy lze snadno využít pro připojení zemních smyček, které zpřesňují čas, kdy má kamera vyhodnocovat značku vozidla. Výstupní kontakt poslouží k ovládání závory.

Kamera je samozřejmě vybavena i přísvitem pro noční provoz. Krytí IP66 zaručuje odolnost proti povětrnostním vlivům. Rozpětí od -30° do +60° zaručuje bezproblémový provoz i v extrémních teplotách. Vzhledem k umístění na okraji areálů uvítají montážní firmy napájení kamery 24VAC.

Tagy článku