Avigilon uvede na trh nejnovější inovaci AI - technologii detekce ,,neobvyklého" pohybu

Avigilon uvede na trh nejnovější inovaci AI - technologii detekce ,,neobvyklého&quote; pohybu
Popisek: kamerový záznam
22 / 01 / 2018, 18:30

Avigilon uvádí na trh novinku ze světa umělé inteligence - technologii detekce ,,neobvyklého" pohybu.

Avigilon představuje horkou novinku ze světa umělé inteligence - technologii detekce ,,neobvyklého" pohybu.
Společnost Avigilon, která navrhuje, vyrábí a prodává HD monitorovací systémy, již brzy uvede na trh nejnovější inovaci AI (umělé inteligence) - technologii detekce ,,neobvyklého" pohybu (UMD). Ta bude dostupná v rámci softwaru Avigilon Control Center (ACC) 6.8 video management.

UMD je pokročilou technologií AI, která přináší novou úroveň automatizace do sledování. Technologie je navržena tak, aby odhalovala ty události, které by jinak mohly zůstat skryté. Technologie UMS je schopná se bez predefinovaných pravidel a pevného umístění kamery ,,dozvědět", jak vypadá typická aktivita v konkrétním místě a potom detektovat a zaznamenat ,,neobvyklý" pohyb.

To umožňuje operátorům kamer hledat mezi velkým množstvím záznamů rychleji, protože UMD směřuje jejich pozornost právě na netypické situace, které mohou vyžadovat další vyšetřování. Pokročilý uživatelský interface ACC 6.8 umožňuje uživatelům filtrovat zaznamenanou časovou posloupnost videa a automaticky přezkoumat či jinak posoudit události s ,,neobvyklým" pohybem.

UMD proto poskytuje operátorům pokročilé schopnosti i možnosti pro forenzní vyšetřování a preventivní bezpečnost v reálném čase.

Očekává se, že nová inovativní technologie UMD bude dostupná v prvním čtvrtletí tohoto roku.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

Zdroj: avigilon.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace