Axis Communications Akademie už 10 let přináší vzdělání v oblasti IP videa. V Česku za 3 roky vyškolila již 720 lidí.

Axis Communications Akademie už 10 let přináší vzdělání v oblasti IP videa. V Česku za 3 roky vyškolila již 720 lidí.
Autor fotografie: Axis Communications|Popisek: Ilustrační foto
26 / 05 / 2015, 19:15

Axis Communication Akademie letos slaví 10 let své existence.Tento globální školicí program už od svého založení v roce 2005 pomohl více než 50 000 partnerů, aby prohloubili své znalosti o síťovém videu a rozšířili svou nabídku.

V České republice a na Slovensku běží  program od roku 2012 a vyškolil již 720 odborníků. Komunita profesionálů v oblasti IP videa může nyní dále sdílet nové trendy a zajímavosti  i neformálně – s pomocí nově zřízenoho profilu Axis Communications Akademie na Facebooku.

Po deseti letech od zahájení školicího programu lze říci, že to bylo dobré rozhodnutí. Síťové video dnes tvoří 50 procent všech nových instalací kamerových systémů na světě a společnost Axis stale posiluje svou pozici leadera na trhu. Jedním z klíčových prvků úspěchu společnosti Axis je při tom síť partnerů, která za 10 let vzrostla ze 2 000 na dnešních 75 000 ve 179 zemích.

Axis Communications Akademie má za sebou velmi intenzivní desetiletí. V roce 2005 prošlo školením 696 lidí, zatímco tento rok počet účastníků převýšil 10 000. Od zahájení programu kurzy po celém světě absolvovalo více než 50 000 partnerů, kteří tak získali vědomosti o výhodách síťových bezpečnostních řešení a o dostupných technologiích v této oblasti. Navíc téměř 4 200 účastníků získalo oficiální potvrzení o svém vzdělání v oblasti IP videa díky celosvětovému certifikačnímu programu společnosti Axis, který byl zahájen v roce 2011.  

„Velmi nám záleží na tom, abychom rozvíjeli schopnosti našich partnerů a poskytovali jim školení, aby mohli svým zákazníkům prodávat, navrhovat, instalovat a správně nastavovat bezpečnostní řešení nejvyšší kvality,” vysvětluje Charlotte Löffler Ivarsson, managerka oddělení akademie a technických informací.

„Za 3 roky existence Axis Communications Akademie v Česku a na Slovensku již kurzy prošlo 720 účastníků a z ohlasů vidíme, že partneři toto školení skutečně vítají, protože obor IP videa se velmi rychle rozvíjí. Všechny fanoušky Akademie nyní navíc zveme, aby s námi sdíleli další tipy, novinky a trendy na nově zřízeném českém profilu na Facebooku Axis Communication Akademie,“  řekl Jindřich Světnica, technický školitel společnosti Axis pro Českou republiku a Slovensko. Nově otevřené třídy se budou konat také v květnu i v červnu 2015 v Praze a Bratislavě. Společnost Axis při té příležitosti pro účastníky připravila několik benefitů, například výukové materiály a licenční klíč pro instalaci kamer zdarma nebo slevu pro aktivní fanoušky na Facebooku.

Kompletní náplň školení je připravena v rámci Axis Communications Akademie a kurz vedou vlastní školitelé společnosti Axis. Výsledkem tohoto úsilí o rozvíjení znalostí a výuky je to, že se z Axis Communications Akademie stalo komplexní, mnohojazyčné a globální školicí středisko s nabídkou, která na celém světě reaguje na potřeby partnerů na všech úrovních. A tento trend dále pokračuje.

Další informace o společnosti Axis Communications vám poskytnou:

Marek Pavlica, Regional Communications Specialist, Russia, CIS & Eastern Europe, Axis Communications
Telefon: +420 734 319 237, E-mail:marek.pavlica@axis.com
Ivan Sobička, Senior Consultant, TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.
Telefon: + 420 604 166 751, E-mail: ivan.sobicka@taktiq.com

Tagy článku