Axis představuje první fixní kopulovitou kameru s čipem ARTPEC-7

Axis představuje první fixní kopulovitou kameru s čipem ARTPEC-7
30 / 10 / 2019, 07:00

Společnost Axis Communications představuje další síťovou kameru s čipem ARTPEC-7. První fixní kopule s poslední generací čipu z dílny Axis nabízí díky technologiím Lighfinder 2.0 a Forensic WDR kvalitní obraz i v nepříznivých světelných podmínkách a také vyšší výpočetní kapacitu pro analýzu přímo v kameře.

Nová síťová kamera AXIS P3245 doplňuje portfolio velice úspěšné řady P32. Moderní varifokální kopulovitá kamera skýtá široké možnosti využití jak v interiérech, tak ve venkovních podmínkách. O kvalitní obraz v rozližení 1080p se postarají zmíněné technologie Lightfinder 2.0 (zajistí vysokou světelnou citlivost a realistické barvy téměř v  úplné tmě) a Forensic WDR pro spolehlivý záběr pohybujících se objektů, ale také větší detaily a kvalitnější obraz i v silném protisvětle. Díky volitelnému IR přísvitu s dosahem až 40 metrů – v závislosti na scéně – lze navíc kameru využít pro monitoring i v naprosté tmě. Všechny verze se vyznačují vysokou odolností a splňují standard IK10.

Klíčové prvky:

•          Obraz v rozlišení 1080p

•          Technologie Axis Lightfinder 2.0 a Forensic WDR

•          Volitelný IR přísvit s dosahem přes 40 metrů

•          Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264/H.265

•          Vysoká odolnost standardu IK10

•          Diskrétní design a jednoduchá instalace

•          Podepsaný firmware a zabezpečené zapnutí

 

Stejně jako další kamery z řady P32, i AXIS P3245 se vyznačuje jednoduchou instalací, kompaktním designem a nenáročným provozem. Venkovní verze LV a LVE lze díky menšímu počtu závitů rychle umístit kamkoliv je třeba. U modelů pro vnitřní užití, kde se důraz klade na diskrétnost a design, jsou závity skryté. V případě potřeby je možné kameru přetřít jakoukoliv barvou, aby dokonale splynula s okolím. Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265 významně snižuje požadavky na šířku pásma a velikost datového úložiště. Kamera disponuje obousměrnými audio porty pro připojení externího zvuku, včetně digitálního mikrofonu. Varifokální objektiv disponuje vzdáleným ovládáním zoomu a ostření pro ještě jednodušší správu bez nutnosti ručního doostřování.

Kamera AXIS P3245 se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v říjnu 2019 za doporučovanou koncovou cenu od 12900 Kč do 17900 Kč v závislosti na modelu.

Kvalitu záběrů z této kamery můžete posoudit ve videu zde.

 

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.

 

 

 

Tagy článku