Axis uvádí mimořádně citlivou kameru se 4K rozlišením a objektivem Canon

Axis uvádí mimořádně citlivou kameru se 4K rozlišením a objektivem Canon
Popisek: AXIS Q1798-LE
28 / 09 / 2019, 07:45

Společnost Axis Communications představuje jedinečnou síťovou kameru, která kombinuje rozlišení 4K s ultracitlivým 4/3" obrazovým snímačem pro zcela výjimečnou citlivost na světlo a forenzní kvalitu obrazu prakticky v jakékoli scéně.

Výkonná a robustní síťová kamera AXIS Q1798-LE s 4násobným zoomem a objektivem Canon splňuje standardy IP66, IP67 a IK10 a snese extrémní teploty v rozsahu od -40 do 60 °C. Kromě posíleného zabezpečení, zahrnujícího například podepsaný firmware a bezpečné spouštění, využívá také technologii Axis Lightfinder 2.0  pro ještě vyšší světelnou citlivost, autentičtější barvy i v téměř úplné tmě a ostřejší vykreslení předmětů v pohybu. K vstupně-výstupním portům lze navíc připojit zařízení spouštějící alarmy nebo jiné akce a monitorovaný vstup odesílá oznámení v případě výpadku připojení. 

Klíčové prvky:

•          Rozlišení 4K / 10 MPx

•          Ultracitlivý obrazový snímač

•          Objektiv Canon s ohniskovým rozsahem 12–48 mm

•          Technologie Axis Lightfinder 2.0

•          Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264/H.265

Díky podpoře napájení PoE a redundantního stejnosměrného zdroje se tato 4K kamera snadno instaluje a bezpečně uchovává data i při výpadku proudu. Technologie Axis Zipstream  s podporou standardů H.264 a H.265 navíc dramaticky snižuje požadavky na šířku pásma a velikost datového úložiště. Odpadá také potřeba nákladného osvětlení – se zabudovaným infračerveným přísvitem lze zajistit nerušivý dohled i v naprosté tmě na vzdálenost 50 m i více v závislosti na scéně.  Kamera AXIS Q1798-LE se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v říjnu 2019 za doporučovanou koncovou cenu 46 900 Kč.

Kvalitu záběrů z této jedinečné kamery můžete posoudit ve videu zde.

 

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.

Tagy článku