Axis uvádí novou generaci cenově dostupných kamer s vysokou kvalitou obrazu a vestavěným IR přísvitem

Axis uvádí novou generaci cenově dostupných kamer s vysokou kvalitou obrazu a vestavěným IR přísvitem
Autor fotografie: Axis|Popisek: kamera řady AXIS M31
25 / 03 / 2020, 11:00

Společnost Axis Communications uvádí novou generaci síťových kamer řady AXIS M31. Modely AXIS M3115-LVE a AXIS M3116-LVE mají kompaktní kopulový design s plochým hledím a jsou určeny jak pro vnitřní, tak venkovní dohled; nabízejí širokoúhlý záběr a výborné rozlišení 1080p a 4 MP. Jsou ideální pro dohled na mnoha místech, včetně hotelů, restaurací, maloobchodů a kanceláří.

Tyto fixní kopulové kamery nabízí dvě technologie pro lepší obraz. Jsou to Axis Forensic WDR pro kvalitní snímky i v kontrastních záběrech s tmavými a světlými oblastmi a Axis Lightfinder pro syté, realistické barvy za zhoršených světelných podmínek. Díky vestavěnému IR přísvitu je zajištěn nenápadný dohled i v úplně tmě, takže není třeba nákladné osvětlení.

Obě kamery jsou odolné vůči nárazům a mají klasifikaci IK08. Kryt kamery lze přetřít jakoukoli barvou, aby splýval s okolím. Firmware zabezpečený digitálním podpisem a bezpečné bootování zajišťují, že může být instalován pouze autorizovaný firmware a že nemůže být napaden škodlivým kódem. Obě kamery nabízejí technologii pro přenos dat Axis Zipstream s podporou kodeků H.264 a H.265. To výrazně snižuje požadavky na rychlost připojení kamery a na kapacitu úložiště, aniž by to mělo vliv na snížení kvality obrazu.

  • Rozlišení 1080p a 4 MP
  • Technologie Forensic WDR a Lightfinder
  • IR osvětlení
  • Širokoúhlý obraz
  • Zipstream podporující H.264 a H.265
  • Signovaný firmware a zabezpečené bootování

Nové modely AXIS M3115-LVE a AXIS M3116-LVE budou v prodeji prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis v březnu 2020 za doporučovanou koncovou cenu 8200 Kč (M3115) a 10 800 Kč (M3116).

Více o vlastnostech a použití kamer najdete ve videu zde

 

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.

Tagy článku