Až 1,5 milionu lidí bylo čínským režimem zabito pro tělesné orgány, odhaluje publikovaná zpráva

Až 1,5 milionu lidí bylo čínským režimem zabito pro tělesné orgány, odhaluje publikovaná zpráva
Autor fotografie: redakční databáze|Popisek: čínská vlajka
25 / 06 / 2016, 18:15

Převážně má jít o představitele duchovní školy Falun Gong.

Podle zveřejněné zprávy, jež byla vtělena do studie nazvané ,,Krvavá sklizeň, a na níž pracoval malý tým vyšetřovatelů, bylo až 1,5 milionu lidí usmrceno v Číně za účelem získání jejich tělesných orgánů. Zpráva poodhaluje, jak výnosný byznys představuje ,,průmysl" s tělesnými orgány a jak stále roste.

Tento byznys má podle zprávy fungovat již přes deset let a neexistuje v něm žádný dobrovolný dárce svých tělesných orgánů. Na nelidskou praxi odebírání orgánů upozornil již v dubnu ředitel Epoch Times Zbyněk Zahálka, podle něhož jsou odebírány orgány lidem i zaživa. Ročně tak prý zemře tímto způsobem až 120 000 ročně.

Čínský režim má takto zabíjet především vězně a představitele buddhistické duchovní školy Falun Gong, kterou vykresluje jako svého nepřítele. Právě členové této školy, ,,vězni svědomí", mají být ve své většině oběťmi výnosného byznysu s tělesnými orgány. Na této praxi se má v Číně podílet stovky nemocnic a transplantačních zařízení, pro něž jsou takto získané orgány vždy ,,dobrovolné a oficiální". 

Ve studii je uvedeno, že za 16 let byla transplantační centra schopna provést mezi 1,5 - 2,5 miliony nelegálních transplantačních operací. Podle autorů textu ,,Krvavé sklizně" osciluje počet operací mezi 60 000 až 100 000 ročně.

 

Zdroj: theepochtimes.com

Tagy článku