Babiš navštíví Německo, setká se s Merkelovou i Schäublem

Babiš navštíví Německo, setká se s Merkelovou i Schäublem
Autor: screenshot Youtube|Popisek: Andrej Babiš
05 / 09 / 2018, 08:00

Na první oficiální návštěvu Německa ve funkci českého premiéra dnes zamíří Andrej Babiš. V Berlíně ho přijme kancléřka Angela Merkelová a setká se také se šéfem parlamentu a svým někdejším protějškem z doby, kdy byl ministrem financí, Wolfgangem Schäublem.

Šéfka německé vlády Babiše přijme s vojenskými poctami v berlínském kancléřství nedlouho po poledni. Následné zhruba hodinové jednání se má týkat především evropských otázek a vztahů mezi EU a USA, migrace nebo bilaterálních vztahů.

Vedle schůzek s předními německými politiky bude dnes Babiš mluvit také se zástupci zdejších think-thanků a položí věnec u památníku berlínské zdi. V podvečer odletí zpět do Česka.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace