Bašára Assada s jeho rodinou, počas Vianoc vítali stovky veriacich v meste Seidnaya

Bašára Assada s jeho rodinou, počas Vianoc vítali stovky veriacich v meste Seidnaya
Popisek: Bašár Assad
27 / 12 / 2016, 11:00

Sýrsky prezident Bašár Assad, spoločne s manželkou a deťmi sa zúčastnil osláv Vianoc, v kresťanskom meste Seidnaya.

Mesto sa nachádza v provincii Damask. Prezidenta tu privítali stovky veriacich, ktorým Assad zablahoželal príjemné prežitie vianočných sviatkov.

Sýrsky prezident absolvoval spoločne zo svojou rodinou exkurziu, po viacerých historických pamiatka, ako napríklad ženský kláštor Panny Márie.

Písali sme:

Video k článku:

Zdroj: Hlavnésprávy.sk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace