VIDEO/Belgistán: Demokracie je v rozporu s šaríou a islámem

VIDEO/Belgistán: Demokracie je v rozporu s šaríou a islámem
Autor fotografie: YouTube|Popisek: A jak to vidí Abu Imran
17 / 07 / 2015, 08:00

Malá skupina Šaría pro Belgii vedená Abu Imranem je hodně slyšet. Demokracie je podle něj v rozporu s učením islámu, který ovládne Belgii a svět. Pokud to chtějí Belgičané změnit, mají se podle Imrana oženit se čtyřmi manželkami a mít spoustu dětí...

Už nyní tvoří muslimové čtvrtinu obyvatelstva Bruselu a nejčastějším jménem pro novorozence v tomto měste je prý během posledních čtyř let Mohamed. Za 20 let se proto kvůli přirozenému demografickému vývoji z menšiny možná stane většina.

Vedle umírněných muslimů se zde formují radikálnější skupiny jako je Šaría pro Belgii. Její lídr Abu Imran věří, že muslimové brzo ovládnou celou Belgii a zavedou právo šaría. Na dosah ruky je podle něj vítězství islámu na celém světě a ten, kdo nectí šaríi není podle něj skutečný muslim.

"Demokratický muslim...je úplně stejné, jako by někdo o sobě říkal, že je křesťanský žid...A muslim, který říká, že je proti šaríi, není muslim."

Podle Imrana lze trend zvrátit snad jedině tím, že by Belgičané měli po vzoru ustanovení islámu čtyři ženy a plodili více dětí, ale podle něj nepomůže ani to...

Podívejte se na video s lídrem Šaría pro Belgii, který dal rozhovor reportérovi belgické křesťanské televize CBN News, Dale Hurdovi.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.