Běloruská opozice chce zablokovat průjezd Putinových Nočních vlků

Běloruská opozice chce zablokovat průjezd Putinových Nočních vlků
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Noční vlci
22 / 04 / 2015, 20:15

Běloruské sociální sítě žijí odporem proti průjezdu ruských motorkářů přes jejich území.

Aktivista Nikita Semeněnko oznámil, že na ruské motorkáře budou na přechodu Terespol na bělorusko-polské hranici občané Běloruska, Polska, České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a Ukrajiny, a budou bránit průjezdu Nočních vlků.

Psali jsme:
Ne průjezdu banditů z Ruska přes Polsko!
"Na Berlín!" - ruský motorkářský klub Noční vlci projede i Českem a Polskem

Občané Běloruska jsou prý připraveni se s motorkáři fyzicky utkat, aby zabránili jejich další jízdě. Jízda motorkářů podporujících Putina je považována Polskem za provokaci, tento názor sdílí i ministr zahraničí České republiky Zaorálek.

Noční vlci chtějí projet Evropou na počet vítězství Rudé armády v roce 1945 nad Německem.

Zdroj: Rosbalt.ru

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.