Berlínského žáka znásilnili na třídním výletě dva Afghánci a jeden Syřan

Berlínského žáka znásilnili na třídním výletě dva Afghánci a jeden Syřan
04 / 09 / 2018, 08:00

Po demonstracích v Saské Kamenici hýbe Německem další skandál spojený s migranty. Podle informací renomovaných německých sdělovacích prostředků znásilnili berlínského školáka (10) tři spolužáci – dva Afghánci a jeden Syřan. K události došlo na třídním výletu krátce před letními prázdninami.

Učitelé, kteří byli účastníky výletu, podle německého tisku o ničem nevěděli. Škola je známá tím, že na ní vládnou brutální poměry – žáci z uprchlických rodin jsou tam prý v početní převaze.

psali jsme: Afghánec uřízl manželce uši. Chtěla se s ním rozvést

Znásilněný žák ze strachu před pomstou ze strany trýznitelů neřekl ani učitelům, ani rodičům jediné slovo o tom, co se mu stalo. Až po několika dnech se svěřil kamarádovi, který informoval sociálního pracovníka. Poté se o znásilnění dozvěděla policie a vedení školy.

Hlavní pachatel, Afghánec, byl podle informací médií dlouhou dobu nadměrně agresivním žákem, se kterým si učitelé nevěděli rady. Škola je známá tím, že žáci tu nemají respekt před učiteli.

psali jsme: Afghánské ženě byla uříznuta hlava za to, že šla nakupovat bez manžela

K případu se vyjádřila také Astrid Sabine Busseová, šéfka Svazu ředitelů berlínských škol: „Žáci byli známí jako problematičtí a mimořádně agresivní, takže jim nemělo být dovolené se zúčastnit třídního výletu.“

Podle německého tisku policie případ odložila, protože pachatelé jsou nezletilí.

 

Zdroj: m.focus.de

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace