Bezpečnostní agentura M2C se umístila mezi 100 nejlepšími firmami v České republice

Bezpečnostní agentura M2C se umístila mezi 100 nejlepšími firmami v České republice
Autor fotografie: Comenius|Popisek: Českých 100 Nejlepších
13 / 12 / 2021, 13:30

M2C figuruje opět mezi nejlepšími 100 firmami v ČR za rok 2021.

Bezpečnostní agentura M2C se opět pro rok 2021 umístila mezi nejlepšími 100 tuzemskými firmami v rámci anketní soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“. Tento rok jí byla přisouzena 55. příčka.

Ve srovnání s loňským rokem navíc došlo k posunu, protože bezpečnostní agentura získala také ocenění v kategorii “Dynamický růst a Stabilita“.

Absolutním vítězem se pak stala polostátní společnost ČEZ a.s.

Ocenění uděluje společnost Comenius už od roku 1996. Podstatou vyhodnocení soutěže je součet nominací na vyplněných a do Comenia navrácených dotaznících, kterých je ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR každý rok rozesíláno 30 000 kusů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.