Bezpečnostní kamerový systém EVOLVEO DETECTIVE D4 spolehlivě monitoruje vybrané objekty, sklady, budovy i rodinné domy

Bezpečnostní kamerový systém EVOLVEO DETECTIVE D4 spolehlivě monitoruje vybrané objekty, sklady, budovy i rodinné domy
Popisek: EVOLVEO DETECTIVE D4
02 / 08 / 2017, 17:00

EVOLVEO uvádí na trh ucelený bezpečnostní kamerový systém, který se skládá ze čtyřkanálového NVR rekordéru a čtyř venkovních IP kamer. Evolveo Detective D4 monitoruje vybrané objekty a výrazně napomáhá k jejich zabezpečení. Dostupnost bezpečnostních kamerových systémů, jejich snadná instalace a snadné ovládání vede ke stále většímu prosazování této technologie. Zabezpečení objektů všemi dostupnými prostředky rozhodně není v dnešní době možné podceňovat. Zloději a vykradači čekají na každém rohu a číhají na nechráněnou a tudíž i snadnou kořist. Jedním z prostředků zabezpečení je i kamerový systém Evolveo Detective D4.

Kamery mají rozlišení 1280 × 720, disponují funkcí nočního vidění a díky IR přísvitu zaznamenají obraz až do vzdálenosti 25 metrů. Samozřejmostí je detekce pohybu. Kamery jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Detective D4 využívá pokročilé technologie, jako je komprese videa H.264, vestavěný alarm a různé režimy zobrazení (samostatný, kvadratický, PIP, sekvenční). Záznam lze nastavit na kontinuální, nebo podmíněný detekcí pohybu. DVR rekordér umožňuje snímaný obraz zaznamenávat na volitelný 2,5" nebo 3,5" interní disk (není součástí), pro který je připravena pozice s rozhraním SATA.

Rekordér dále umožňuje vyslání E-mailu, pokud dojde k detekci pohybu na libovolné připojené kameře. Díky LAN konektivitě je možné kdykoliv v reálném čase získat přístup ke kamerám prostřednictvím internetu, ať už z PC, PDA, tabletu nebo mobilního telefonu. Přístup je chráněn heslem. Zařízení detekuje ztrátu signálu z videovstupů, například v případě poškození kamery. V takovém případě ihned odesílá varovný E-mail na předem nastavenou adresu. Detective D4 lze také připojit prostřednictvím VGA/HDMI rozhraní k počítačovému monitoru nebo TV. Pro pohodlné sledování se rekordér dodává včetně dálkového ovládání. Přehledné OSD menu je k dispozici v češtině, ruštině, angličtině, polštině, maďarštině a v dalších světových jazycích.

Technické parametry:

video komprese: H.264

video systém: NTSC/PAL

k dispozici SW pro Windows/Android/Symbian/MAC OS kompatibilní zařízení

video vstup: 4x LAN IP kamera

video výstup BNC, VGA, HDMI

možnosti zobrazeni záznamu: samostatná kamera, 4 kamery, střídavé

záznamové módy: určený čas/ detekce pohybu/spuštění senzorem

HDD rozhraní: 1 × SATA HDD 2,5" nebo 3,5", max. kapacita 3TB

síťové rozhraní: RJ45 10/100Mbit/sec

síťové protokoly: TCP/IP, UDP, DHCP, DNNNS, PPPoE

VGA/HDMI rozhraní: ano

provozní teplota: -20 až 55°C

napájecí zdroj: DC12V/5A

Dostupnost a cena

Kamerový systém EVOLVEO Detective D4 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 7 490 Kč včetně DPH.

Web: //www.evolveo.eu/cz/detective-d4

Facebook: //www.facebook.com/evolveoeu

 

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.