Bitka v ukrajinskom parlamente, Kishkar vs Golovko

Bitka v ukrajinskom parlamente, Kishkar vs Golovko
Autor: Screenshot/Youtube
25 / 12 / 2016, 13:15

V ukrajinskom parlamente bolo znovu rušno. Počas posledného tohtoročného zasadnutia sa v parlamente pobili.

Bitky v ukrajinskom parlamente nie sú ničím výnimočným. Televízia Ukrajina 112 informuje, že počas posledného zasadnutia v tomto roku, sa poslanci pobili. Slovná prestrelka nakoniec prerástla až v poriadnu ''strkanicu''.

Konflikt vypukol medzi poslancom Pavlom Kishkarom a Michajlom Golovkom. Kishkar patrí k bloku Petra Porošenka, Golovko je nestranný.

Zdroj: YouTube/Ukrajina 112

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace