Bob Weinstein, bratr zloducha: Sexuální obtěžování nad celerovým salátem. Tohle by nevymyslel ani král hororů Stephen King

Bob Weinstein, bratr zloducha: Sexuální obtěžování nad celerovým salátem. Tohle by nevymyslel ani král hororů Stephen King
Popisek: Bob Weinstein
25 / 08 / 2018, 18:00

Bratr největšího zloducha v dějinách údajného sexuálního obtěžování to také schytal. Producent Bob Weinstein byl obviněn svou kolegyní, když se jí několikrát pokoušel pozvat na večeři. Jednou uspěl – a to mu zlomilo vaz.

Kvůli tomuto skandálnímu obvinění se Bob dostal do velkých potíží. Jeho staršího bratra Harvey Weinstein obvinilo v rámci obskurní kampaně MeToo více než třicet žen. Harvey dostal padáka ze své vlastní firmy Weinstein Company, zhroutilo se mu manželství a zaplatil miliony.

psali jsme: Pornoherečka Stormy Daniels: Trump se mi pochlubil svou fotkou v časopise a pak si sundal kalhoty. Co na to jeho žena?

Boba obvinila jeho kolegyně produkční a scénáristka Amanda Segelová. Bob jí prý jako výkonný producent TV seriálu Mlha (série hororů podle Stephena Kinga) v roce 2016 pozval na večeři. Souhlasila prý proto, aby měl pokoj a také proto, aby s ním probrala práci.

Před večeří se jí doneslo, že se Bob vyptával kolegů, jestli je sama, nebo má přítele.

V romantické restauraci v Los Angeles se prý snažil být Bob Weinstein roztomilý, několikrát se prý dotkl její ruky, ptal se na její věk a nakonec se od ní nechal odvézt do hotelu. Než vystoupil z auta, nabídl jí, zda by nechtěla jít s ním. Odmítla.

Následujícího dne jí Bob napsal e-mail, ve kterém ji nabízel, že by mohli být přáteli. „Je však jasné, že chtěl víc,“ svěřila se Segelová se svou historkou časopisu Variety, který je hlásnou troubou umlěců sympatizujících s Hillary Clintonovou a Denokratickou stranou USA.

Segelevá zdůraznila, že Bobovi Weinstenovi několikrát řekla ne. On se však nenechal odehnat a předstíral, že je romantik. Bob Weinstein je rozvedený, má dvě děti. Segelová tvrdí, že má přítele, nepodařilo se však zjistit, kdo to je.

psali jsme: Ředitel TV Fox Roger Ailes zničen nepodloženými obviněnými kvůli sexuálnímu obtěžování. Zemřel jako zlomený člověk

„Svým udáním jsem chtěla ukázat, že jsou ženy v Hollywoodu diskriminovány,“ uvedla Segelová dodala, že je Donald Trump příšerný prezident a misogyn.

Bob Weinstein zveřejnil pomocí svých tří právníků prohlášení, že se ničeho nepřístojného nedopustil, o údajných činech svého bratra nic neví a žen si hluboce váží.

psali jsme: Milardářská dcerka Eva Rezešová: Opilá zabila na dálnici čtyři lidi. Po pár letech v luxusním vězení jde ven

Kampaň MeToo má ten důsledek, že se mnoho firem obává ženy zaměstnávat, protože jejich obvinění z údajného sexuálního obtěžování mohou firmu zničit. Mnoho mužů se pracovně setkává se ženami jen ve doprovodu právníků.

Amerika je skvělá země.

 

Autor: hop

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace