Boeing začíná odhalovat svůj koncept T-X

Boeing začíná odhalovat svůj koncept T-X
Autor fotografie: Boeing|Popisek: Cvičný Boeing T-X
23 / 08 / 2016, 11:30

Nejen automobilky, ale i zbrojařské firmy začínají odhalovat postupně své výrobky tak, aby navnadili širokou veřejnost na to, co přijde.

Boeing se Saabem se hodlají poprat o lukrativní obchod s americkým letectvem a dodat cvičné stroje pro budoucí piloty F-35 a dalších strojů 5. generace. Jedná se o zcela nový tréninkový systém navržený speciálně pro výcvikové mise US Air Force. Zahrnuje cvičné letouny, pozemní školení a podpora.

Letoun bude kompletně odhalen v září 2016.

Zdroj: Boeing

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.