Boeingu 777 British Airways se těsně před startem vzňal motor

Boeingu 777 British Airways se těsně před startem vzňal motor
Autor fotografie: YouTube/ screenshot|Popisek: Požár letadla British Airways na mezinárodním letišti v Las Vegas
09 / 09 / 2015, 11:15

Na mezinárodním letišti McCarran v Las Vegas začal těsně před startem hořet jeden z motorů letadla britských aerolinií. V letadle do britského Gatwicku bylo 159 cestujících a 13 členů posádky.

Všichni cestující byli evakuováni, třináct z nich muselo být hospitalizováno s méně vážnými zraněními, píše BBC. Příčina nehody zatím není známa, kolizi s jiným strojem či překážkou hasiči i vyšetřovatelé vyloučili.

Zdroj: BBC

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace