Bojoval s ,,vesmírným šmejdem", teď chce vyzvat Trumpa

Bojoval s ,,vesmírným šmejdem&quote;, teď chce vyzvat Trumpa
Autor: flickr.com|Popisek: Patrick Stewart
05 / 03 / 2017, 14:00

Představitel slavného kapitána Pickarda ze Star Treku chce získat britské občanství a bojovat s Donaldem Trumpem.

Protagonistovi kapitána Jeana-Luka Pickarda, britskému herci Patrickovi Stewartovi, se nelíbí počínání nového amerického Donalda Trumpa. Proto chce získat americké občanství, aby s ním mohl ,,tvrdě bojovat". Řekl to v rozhovoru v televizi ABC. Šestasedmdesátiletý herec již nějakou dobu v USA žije, americkým občanem však ještě není.

,,Možná je to jediná dobrá věc, která vzešla z voleb prezidenta. Budu se nyní ucházet o získání amerického občanství, " řekl v televizi ABC Stewart. ,,Protože se chci stát také Američanem, moji přátelé ve Washingtonu mi říkají, že existuje jedna věc, kterou můžu udělat, a to je bojovat, oponovat, bojovat, oponovat! Jenže to já zatím dělat nemůžu, protože nejsem americký občan," uvedl britský herec.

Jak hodlá Stewart proti Trumpovi, kdyby získal americké občanství, už ovšem neprozradil. Stewart sleduje podle svých slov dlouhodobě. Výhrady vůči Donaldu Trumpovi dává Stewart v poslední době najevo pravidelně. Před několika týdny, kdy převzal Trump prezidentský úřad, například napsal na svém twitterovém účtu, že se probudil z nejhoršího spánku svého života.

 

psali jsme:

Trump přešel do protiútoku: "Drtivě jsem získal nejen sbor volitelů, vyhrál jsem i hlasy všech voličů"

 

Zdroj: nbcnews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace