Bojovníci do nepohody

Bojovníci do nepohody
Autor: PANASONIC|Popisek: Odolný notebook PANASONIC CF-53
04 / 02 / 2015, 15:00

V připravovaném 2. vydání SECURITY Magazínu přineseme test odolných zařízení firmy Panasonic, konkrétně odolného tabletu FZ-M1 a notebooku CF-53.

V obou zařízeních bije procesor Intel Core i5, který pohání Windows 8.1, obě zařízení jsou vybavena matným dotykovým displejem. Jakým způsobem se na zařízeních podepsalo jejich určení pro práci mimo pohodlí kanceláře a zda je možné se s nimi bez obav vydat pracovat do terénu, vám povíme po jejich důkladném otestování.

notebook CF-53

Ani jedno zařízení nevyhraje cenu za štíhlou konstrukci, ale to od těchto pracantů nikdo neočekává. Praktické ucho změnilo notebook v kufřík, který si snadno odnesete na stavbu nebo jinam, kam byste se s jiným přístrojem báli.  Devíti článková baterie o kapacitě 68 Wh zajistí, že se CF-53 dlouho obejde bez připojení k elektrické síti. Jak dlouho a mnoho dalšího si povíme v příštím čísle.

notebook CF-53

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace